XIV Powiatowe Targi ,,Nauka - Praca - Kariera" w Kartuzach

29 marzec 2019 r. (od godz. 10:00 do godz. 13:30)
Kartuzy, ul. Klasztorna 4
XIV Powiatowe Targi ,,Nauka - Praca - Kariera" w Kartuzach

W piątek 29 marca w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Kartuzach odbędą się XIV Powiatowe Targi ,,Nauka - Praca - Kariera". Są one skierowane do uczniów wszystkich szkół ponadgimnazjalnych powiatu kartuskiego. Tego dnia informacją i pomocą przy stoiskach będą służyć przedstawiciele ok. 30 uczelni wyższych, szkół policealnych, Policji, instytucji rynku pracy.

Tegoroczne targi organizowane przez doradcę zawodowego Magdalenę Plichta, są bardzo ważnym krokiem w procesie podejmowania decyzji co do wyboru dalszej drogi kariery. Dzięki nim uczniowie mają możliwość zdobycia aktualnej, rzetelnej informacji o kierunkach kształcenia i zawodach z profesjonalnych źródeł.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« lipiec 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd