Sadzenie lasu po nawałnicy w Leśnictwie Dywan

6 kwiecień 2019 r.
Leśnictwo Dywan
Sadzenie lasu po nawałnicy w Leśnictwie Dywan

Nadleśnictwo Lipusz zaprasza na wspólne sadzenie lasu, które ucierpiało wskutek nawałnicy, która przeszła przez Kaszuby w sierpniu 2017 roku. W sobotę 30 marca w Leśnictwie Dywan odbędzie się wiosenne sadzenie. Pomóż przywrócić las na zniszczonych powierzchniach.

Wzorem ubiegłego roku Nadleśnictwo Lipusz organizuje akcje wspólnego sadzenia lasu. Wiosenne sadzenie odbywać się będzie w trzech terminach i w trzech miejscach:
• 23 marca - Leśnictwo Kłodno
• 30 marca - Leśnictwo Żelewiec
• 06 kwietnia - Leśnictwo Dywan

Osoby chętne do udziału w tym wydarzeniu mogą się zarejestrować na stronie Nadleśnictwa tutaj

Udział w sadzeniu jest równoznaczny z zapoznaniem się i akceptacją Regulaminu sadzenia, dostępnego w Notatkach.

Informacje o wydarzeniu można zanleźć na profilu Nadleśnictwa. Dla uczestników przygotowaliśmy rękawiczki ochronne, sadzonki, szpadle i kostury oraz ciepły poczęstunek dla uczestników sadzenia.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« lipiec 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd