Ultramaraton Kaszubska Poniewierka

14 wrzesień 2019 r.
Kaszuby
Ultramaraton Kaszubska Poniewierka

Tegoroczny Ultramaraton w trudnych warunkach odbędzie się 14 września. W tym roku dodatkowo zaplanowano trzy dodatkowe Kaszubskie Poniewierki na 30, 50 i 75 kilometrów. Zapisy już otwarte.

Ultramaraton Kaszubska Poniewierka to bieg przełajowy o charakterze górskim. W tym roku uczestnicy mają do wyboru cztery trasy - na 30, 50, 75 i 100 kilometrów.

Bieg rozpoczyna się u podnóża Łysej Góry w Sopocie. W tym miejscu wystartuje do stukilometrowej, przełajowej trasy. Po drodze na uczestników czekają Checkpointy z płynami i jedzeniem. Na trasie towarzyszy biegaczom odpowiednia asysta.

Meta Ultramaratonu na 100 km zawodów to teren ośrodka Wieżyca - Koszałkowo nad jeziorem Ostrzyckim.

Trasy dodatkowe
• 30- kilometrowa trasa to pętla Koszałkowo - Koszałkowo w równie wymagającym terenie.
• 50 - kilometrowa trasa start w miejscowości Skrzeszewo
• 75 - kilometrowa trasa Gdańsk - Otomin

Szczegóły na stronie oraz profilu.

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« wrzesień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd