Bursztynowa Sztanga - XIV Ogólnopolski Turniej Wyciskania Sztangi Leżąc

12 - 14 kwiecień 2019 r.
Ostrów Mausz, Ośrodkek Przygotowań Paraolimpijskich - OSR Mausz
Bursztynowa Sztanga - XIV Ogólnopolski Turniej Wyciskania Sztangi Leżąc

Bursztynowa Sztanga, czyli XIV Ogólnopolski Turniej w Wyciskaniu Sztangi Leżąc, to impreza integracyjna - połączona konkurencja zawodników z niepełnosprawnością z osobami w pełni sprawnymi.

Stowarzyszenie Rehabilitacyjno - Sportowe "Szansa - Start Gdańsk" Serdecznie zaprasza do udziału osoby posiadające ważne orzeczenie o niepełnosprawności. Zgłoszenia należy wysłać na adres e-mail: [email protected], tak abyśmy mogli organizując imprezę sprostać Państwa oczekiwaniom. O zakwalifikowaniu do zawodów decyduje kolejność zgłoszeń.
Informacje dotyczące imprezy można uzyskać pod numerem tel. 58 300 00 08.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« październik 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd