Kartuzy Drone Race Mistrzostwa Polski F9U 2019

25 - 26 maj 2019 r. (od godz. 10:00)
Kartuzy ul. Słoneczna, Stadion treningowy Cartusia
Kartuzy Drone Race Mistrzostwa Polski F9U 2019

W dniach 25-26 maja w Kartuzach, na boisku treningowym (za stadionem miejskim) odbędą się Mistrzostwa Polski w wyścigach dronów. To już piąte zawody organizowane przez Dronfestiwal team.

Wyścig dronów - Drone race, to nowa forma e-sportu łącząca najnowsze technologie, drony i hobby, a to wszystko w emocjonującej oprawie sportowej. Widzowie będą mogli obserwować ścigające się oświetlone drony, pokonujące tor przeszkód. W tym samym czasie na telebimie wyświetlany będzie obraz z kamer z każdego z dronów. Widzowie będą mogli zobaczyć obraz jaki widzi pilot drona! Zapowiada się atrakcja dla każdego interesującego się nowymi technologiami i sportem

Wyścigi odbywać się będą grupami po 4 zawodników i będą podzielone na kilka przelotów.

Zawody będą podzielone na 2 etapy:

25.05 - dzień treningów (10.00-18.00)
26.05 - dzień eliminacji i finałów (10.00-18.00, finały planowane na godzinę 12-16)

Warunki uczestnictwa:

- posiadanie licencji sportowej AP na 2019
- posiadanie ubezpieczenia OC
- zarejstrowanie się i dokonanie opłaty startowej (w terminie do 19.05.2019)
Rejestracja tylko on - line.
Szczegółowe informacje dostępne na stronie www.dronfestiwal.pl

Proszę pamiętać to są Mistrzostwa Polski - rozgrywane wg regulaminu FAI (Federation Aeronautique Internationale - czyli międzynarodowej federacji sportów lotniczych) - co oznacza między innymi, że od zawodników będą wymagane licencje sportowe wydajane przez Aeroklub Polski).
Partnerem strategicznym Dron Festiwal Race jest Gmina Kartuzy.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« sierpień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd