Debata o bezpieczeństwie w miejscu publicznym w Przodkowie

25 kwiecień 2019 r. (od godz. 17:00)
Przodkowo, Ochotnicza Straż Pożarna
Debata o bezpieczeństwie w miejscu publicznym w Przodkowie

W czwartek 25 kwietnia o godzinie 17 w Przodkowie policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach poprowadzą debatę społeczną na temat bezpieczeństwa w miejscu publicznym i miejscu zamieszkania.

Debata i konsultacje społeczne mają charakter otwartego spotkania, na które Komendant Powiatowy Policji w Kartuzach zaprasza wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby włączyć się do dyskusji na temat zapewnienia bezpieczeństwa. Jednym z podstawowych celów realizowanych przez Komendę Powiatową Policji w Kartuzach jest coraz szersze uspołecznienie działań Policji. Jedną z metod, poprzez wdrożenie której chcielibyśmy realizować ten cel jest organizowanie debat społecznych opartych na budowaniu atmosfery zaufania oraz dialogu z mieszkańcami, w celu rozwiązywania istniejących problemów w zakresie bezpieczeństwa.

Głównym tematem spotkania będą zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa w miejscach publicznych i miejscu zamieszkania.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« październik 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd