Konsultacje społeczne nt. bezpieczeństwa w miejscu publicznym w Baninie

25 kwiecień 2019 r. (od godz. 18:00)
Banino, Ochotnicza Straż Pożarna
Konsultacje społeczne nt. bezpieczeństwa w miejscu publicznym w Baninie

W czwartek 25 kwietnia o godzinie 18 w Baninie, policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach poprowadzą konsultacje społeczne na temat bezpieczeństwa w miejscu publicznym i miejscu zamieszkania.

Komendant Powiatowy Policji w Kartuzach zaprasza na "Konsultacje Społeczne" mieszkańców Banina, które odbędą się w czwartek 25 kwietnia o godz. 18, w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej. Konsultacje społeczne mają charakter otwartego spotkania, na które Komendant Powiatowy Policji w Kartuzach zaprasza wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby włączyć się do dyskusji na temat zapewnienia bezpieczeństwa.

Jednym z podstawowych celów realizowanych przez Komendę Powiatową Policji w Kartuzach jest coraz szersze uspołecznienie działań Policji. Jedną z metod, poprzez wdrożenie której chcielibyśmy realizować ten cel jest organizowanie debat społecznych opartych na budowaniu atmosfery zaufania oraz dialogu z mieszkańcami, w celu rozwiązywania istniejących problemów w zakresie bezpieczeństwa.

Głównym tematem spotkania będą zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa w miejscach publicznych i miejscu zamieszkania.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« październik 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd