Akcja sadziMY - w Nadleśnictwie Kartuzy!

26 kwiecień 2019 r. (od godz. 09:00 do godz. 18:00)
Kartuzy, Nadleśniczego Sobiesława Mościckiego 4
Akcja sadziMY - w Nadleśnictwie Kartuzy!

Przyłącz się do ogólnopolskiej akcji i samemu posadź drzewko! Sadzonki dęba i świerka będą rozdawane już w piątek 26 kwietnia w Nadleśnictwie Kartuzy od godziny 9 do 18.

Już 26 kwietnia, w ramach ogólnopolskiej akcji #sadziMy, każdy może w siedzibie najbliższego nadleśnictwa odebrać sadzonkę i posadzić ją na własnym gruncie, aby móc później drzewko samodzielnie pielęgnować i podziwiać, jak z roku na rok rośnie.

Odbiór sadzonek będzie możliwy w siedzibach wszystkich 430 nadleśnictw w całej Polsce 26 kwietnia od godz. 9.00 do wyczerpania zapasów (przewidywalny czas zakończenia akcji w Nadleśnictwie Kartuzy o godzinie 18).

Leśnicy z Nadleśnictwa Kartuzy zapraszają wszystkich chętnych po osobisty odbiór sadzonek dęba i świerka do swojej siedziby przy ul. Nadleśniczego Sobiesława Mościckiego 4. Zapewniamy po dwa drzewka dla każdego chętnego, który odwiedzi nasze nadleśnictwo. Pamiętajmy żeby zapewnić odpowiednie miejsce i warunki dla nowych lokatorów swoich ogrodów.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« sierpień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd