Targi zdrowej żywności oraz produktów naturalnych w Żukowie

19 maj 2019 r. (od godz. 12:00 do godz. 19:00)
Żukowo, Hala widowiskowo - sportowa, Armii Krajowej 2E
Targi zdrowej żywności oraz produktów naturalnych w Żukowie

W niedzielę 19 maja odbędą się Targi "Kocham Wieś". W hali sportowo - widowiskowej w Żukowie swoje produkty zaprezentują małe przetwórstwa, gospodarstwa ekologiczne oraz rękodzielnicy.

Targi Kocham Wieś to powrót do natury, zmiana świata wokół nas na trochę mniej plastikowy. Dzięki targom będzie można mieć okazję aby bliżej poznać małe przetwórstwa, gospodarstwa ekologiczne oraz wyroby zdolnych rękodzielników. Organizatorzy przygotowali również atrakcję - zagrodę z alpakami, dla dzieci miła atrakcja dla dorosłych możliwość zapoznania się z walorami tych zwierząt.

Podczas targów odbędą się bezpłatne warsztaty kulinarne dla dzieci. Ilość miejsc ograniczona. Konieczna jest wcześniejsza rejestracja. Szczegółowe informacje dostępne na profilu społecznościowym Facebook.

Zapraszamy.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« sierpień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd