Turniej Sucovia Cup

19 maj 2019 r. (od godz. 13:00)
Chwaszczyno, Hala Sportowa Szkoły Podstawowej, ul. Mickiewicza 16
Turniej Sucovia Cup

Turniej sportowy Sucovia Cup, który zalicza się do rankingu Masters Pomorze 2019, rozegrany zostanie 19 maja w Chwaszczynie.

Turniej Sucovia Cup będzie rozgrywany zgodnie z obowiązującymi przepisami gry Baszka Méster Sport w trzech kategoriach: indywidualnej, drużynowej oraz par. W turnieju zostanie rozegranych 5 rund po 32 rozdania.

Wszyscy zawodnicy będą rywalizować o puchary oraz nagrody rzeczowe. Dla uczestników turnieju przygotowano pamiątkowy button. Turniej zostanie rozegrany w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Chwaszczynie, ul. Mickiewicza 16. Drużyny do turnieju (czteroosobowe) należy zgłaszać w dniu imprezy w godz. 12 - 12.50. O godz. 13 rozpoczną się zmagania.

Na turniej zaprasza Aleksandra Rogalewska, Dyrektor Ośrodka Kultury i Sportu w Żukowie. Zmagania odbędą się pod patronatem Burmistrza Żukowa Wojciecha Kankowskiego oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej w Żukowie Witolda Szmidtke.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« sierpień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd