Festiwal Filmowy NNW Retrospektywa w Kartuzach

14 - 15 maj 2019 r.
Kartuzy,Kartuskie Centrum Kultury, Klasztorna 1
Festiwal Filmowy NNW Retrospektywa w Kartuzach

W dniach 14 i 15 maja do Kartuskiego Centrum Kultury zawita festiwal filmowy "Niepokorni, Niezłomni, Wyklęci". W programie liczne atrakcje m.in. ważne filmy dokumentalne o tematyce wolnościowej, warsztaty filmowe i modowe dla młodzieży, wystawy, spotkania ze świadkami historii czy uroczysta Gala, podczas której uhonorowani zostaną bohaterowie z regionu. Na wszystkie wydarzenia obowiązuje wstęp wolny!

Organizatorzy Retrospektywy w Kartuzach przygotowali dla chętnych bardzo dużo atrakcji na najwyższym poziomie. Będzie można obejrzeć m.in. wybrane filmy prezentowane podczas Festiwalu NNW w Gdyni i nie tylko! Projekcjom będą towarzyszyły liczne inicjatywy kulturalne, jak koncerty, wystawy, warsztaty oraz uroczysta Gala Retrospektywy, podczas której lokalni bohaterowie zostaną uhonorowani statuetkami Sygnety Niepodległości oraz Drzwi do Wolności.

"Retrospektywy to także wielkie święto młodych! Zawsze staramy się poświęcić młodzieży, jak najwięcej czasu i uwagi, zapraszając ich m.in. do udziału w unikalnych warsztatach filmowych "Nagraj dziadka komórką" oraz modowych prowadzonych przez aktywnych zawodowo profesjonalistów filmowych, w ramach projektu "Młodzi dla Historii" - który ma swój finał
w Gdyni podczas Festiwalu NNW zapowiada Arkadiusz Gołębiewski - Dyrektor Festiwalu.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« sierpień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd