I Sztafetowy Bieg Żukowski

13 lipiec 2019 r. (od godz. 10:00)
Park Jeziorko w Żukowie, przy ul. Książąt Pomorskich
I Sztafetowy Bieg Żukowski

W sobotę 13 lipca w parku Jeziorko w Żukowie odbędzie się I Sztafetowy Bieg Żukowski. Zgarnij przyjaciół, rodzinę, znajomych i razem stwórzcie swój dream team!

W sztafecie biorą udział cztery osoby - pierwsza biegnie lub idzie z kijami 4 km, druga 2 km, trzecia 4 km, a czwarta znów dwa - kolejność zależy od kapitana, a same drużyny sztafetowe mogą być w całości żeńskie, męskie lub mieszane!

Trasa będzie przełajowa, a medal otrzyma każdy członek drużyny sztafetowej. Do tego w pakiecie startowym znajdą się smakowite przekąski i kanapki!

Odbiór medali następuje po ukończeniu trasy przez ostatnią zmianę w drużynie. Po dobiegnięciu do mety, kapitan prowadzi swoją drużynę na koniec strefy zmian, gdzie wydawane są medale dla wszystkich członków.

Program minutowy i biuro zawodów:
8:00 - otwarcie biura zawodów
9:30 - odprawa dla kapitanów drużyn biegowych
10:00 - start biegu 4 km - 2 km - 4 km - 2 km
12:00 - dekoracja sztafet biegowych
12:10 - odprawa dla kapitanów drużyn nordic walking
12:30 - start nordic walking 4 km - 2 km - 4 km - 2 km
ok. 14:10 - dekoracja sztafet nordic walking i zakończenie imprezy

Biuro zawodów, w którym, będzie można odebrać pakiety startowe, będzie znajdowało się w centralnej części Parku Jeziorko i będzie otwarte do 15 minut przed danym startem. Elektroniczne zapisy dostępne tutaj.

Info. OKiS Żukowo

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« sierpień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd