V Sierakowicka '15 cyklu Kaszuby Biegają

19 maj 2019 r. (od godz. 13:00)
Sierakowice, Stadion gminy w Sierakowicach ul. Kubusia Puchatka
V Sierakowicka '15 cyklu Kaszuby Biegają

Sierakowice gościć będą cykl Kaszuby Biegają po raz piąty. Najtrudniejszy bieg na Kaszubach, czyli Sierakowicka '15, odbędzie się w niedzielę 19 maja.

Start na 15 kilometrów odbędzie się o godzinie 13.00. Trasa najtrudniejszego biegu na Kaszubach, wieść będzie przez Sierakowice, Sierakowską Hutę, Jelonko, Tuchlinek, Tuchlino, Dąbrowę Puzdrowską i Piekiełko z metą w Sierakowicach.

Oprócz biegu głównego, odbędzie się też bieg dla dzieci i młodzieży, który wystartuje o 11.30. Najmłodsi będą rywalizować na dystansach 400 m, 800 m i 1200 m.

Organizatorzy zapraszają do udziału w bezpłatnych biegach towarzyszących. W trakcie zostanie przeprowadzona akcja zbierania nakrętek dla Milenki.

Oficjalny parking znajdować się będzie w Sierakowicach, przy ulicy Kubusia Puchatka 7, nadzór nad parkingiem sprawować będzie OSP Sierakowice.

Cały program biegu znajduje się tutaj.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« sierpień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd