Akcja charytatywna dla Mirka Lejkowskiego z Przodkowa

2 czerwiec 2019 r.
Przodkowo, boisko asfaltowe stadionu gminnego
Akcja charytatywna dla Mirka Lejkowskiego z Przodkowa

Podczas Pikniku, który odbędzie się w niedzielę 2 czerwca w Przodkowie, zaplanowano również zbiórkę na rehabilitację 20 - letniego mieszkańca Przodkowa, który po wypadku samochodowym jest niepełnosprawny ruchowo.

Zbiórka na rehabilitację Mirka Lejkowskiego odbywać się będzie po raz drugi. W trakcie pierwszej akcji charytatywnej udało się uzbierać środki na turnus rehabilitacyjny.

W trakcie niedzielnej zbiórki, która potrwa cały dzień, będzie można wziąć udział w licytacji, w której do zdobycia będą atrakcyjne fanty.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« lipiec 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd