KaszebeRunda 2019

2 czerwiec 2019 r. (od godz. 06:30)
Kościerzyna, Rynek
KaszebeRunda 2019

W niedzielę 2 czerwca w Kościerzynie odbędzie się największa impreza kolarska na Kaszubach. 15. edycja KaszebeRunda wystartuje na trzech dystansach.

KaszebeRunda 2019 to rekreacyjno - sportowa impreza skierowana do wszystkich kolarzy i amatorów jazdy na rowerze, którzy ukończyli 18 lat. Trasa rajdu biegnie przez niezwykle urokliwą Szwajcarię Kaszubską na trzech dystansach:

6.30 - 7.15 Profesor 200 km
7.30 - 9.00 Magister 65 km
9.00 - 11.00 Doktor 125 km

Meta maratonu tradycyjnie znajdują się na kościerskim rynku.

Niepowtarzalną atrakcją maratonu są specjalne punkty regeneracyjne. Na uczestników będą czekać regionalne bufety, a w nich same przysmaki przygotowane przez koła gospodyń wiejskich. Na mecie każdy uczestnik otrzyma nie tylko medal i dyplom z indywidualnym pomiarem czasu, ale także będzie mógł skorzystać z masażu powysiłkowego oraz ciepłego posiłku.

fot. internet/KaszebeRunda/Beata Zarach

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« lipiec 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd