Kids Fun MTB w Kartuzach

1 czerwiec 2019 r. (od godz. 10:00 do godz. 11:30)
Kartuzy, Rynek
Kids Fun MTB w Kartuzach

Już w sobotę 1 czerwca rusza cykl rowerowych spotkań dla dzieci w wieku 8-13 lat, które potrafią jeździć na rowerze i chcą doskonalić swoją technikę jazdy w trudnych warunkach terenowych. Start o godzinie 10, na kartuskim rynku.

Sobotnie spotkanie odbędzie się w ramach przygotowań do niedzielnego startu w Triathlon Kartuzy.

Spotkania będą się odbywać tematycznie, nie zależnie od warunków atmosferycznych. Warunkiem uczestnictwa jest sprawny rower, kask oraz zgoda opiekunów lub rodziców. Spotkania są bezpłatne.

Warto zabrać coś przeciw komarom oraz wodę do picia.

Ilość miejsc ograniczona wiec warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze potwierdzenie obecności na e-mail: rowerowekaszuby@gmail.com oraz akceptacja regulaminu.

Regulamin dostępny na stronie RoweroweKaszuby.pl.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« lipiec 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd