Pikniki Rodzinny z okazji Dnia Dziecka w Przodkowie

2 czerwiec 2019 r.
Przodkowo, stadion gminny
Pikniki Rodzinny z okazji Dnia Dziecka w Przodkowie

W niedzielę o godz. 14 w Przodkowie odbędzie się wielki piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka. W programie m.in. występy artystyczne, V Bieg Rodzinny, biegi dla dzieci, koncert zespołu Massuana, koncert Bernarda Dmowskiego z przebojami Czerwonych Gitar, akcja charytatywna dla Mirka Lejkowskiego.

W programie:

- występ dzieci z Przedszkola Samorządowego i ze szkół z terenu gminy
- rozstrzygnięcie konkursu "Wiedzy o ś. Janie Pawle II"
- v Bieg Rodzinny - Przodkowska Mila pod hasłem "Wodny Świat" mile widziane przebrania (wodniki, rusałki, syrenki itp.) nagroda za najlepsze przebranie
- biegi dla dzieci
- koncert zespołu Massuana
- gościnny koncert Bernarda Dmowskiego z przebojami Czerwonych Gitar
- finał Przodkowskiej Ligi Orlika
- akcja charytatywna dla Mirka Lejkowskiego z Przodkowa

19.30 Gwiazdy Wieczoru: koncert D- Bomb, koncert After Party, Fire Show, DJ Space Kid.

Tradycyjnie na dzieci czekać będą darmowe atrakcje m.in. zaprzęgi psów husky, pokazy komandosów i strzelnica, malowanie buzi, wesołe miastecko (nieodpłatne również w sobotę od godziny 16.00)

Ponadto: stoiska gastronomiczne, stoiska KGW i wiele innych atrakcji.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« lipiec 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd