Weekend za Pół Ceny w Żukowie

14 czerwiec 2019 r.
Żukowo
Weekend za Pół Ceny w Żukowie

W tym roku akcja Weekend za Pół Ceny - Rozsmakuj się w Metropolii w Gminie Żukowo odbędzie się w dniach 14-16 czerwca.

Wśród przedsiębiorców, którzy dołączyli do akcji znaleźli się: Lawendowy Kredens, Z Łegnia, Salon kosmetyczny Majewska SPA, Studio Fotograficzne Iventi oraz Malowanki Anki.

Wydarzenie to jest elementem promocyjnym, mającym na celu zintegrowanie społeczności lokalnej, jak również prezentację towarów i usług znajdujących się w ofercie lokalnych firm, poprzez ich sprzedaż za pół ceny. Oferta obowiązywać będzie na wybrane i wskazane dania i napoje z karty. Oferta "za pół ceny" nie dotyczy sprzedaży alkoholu.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« wrzesień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd