Weekend za pół ceny w Kartuzach

14 czerwiec 2019 r.
Kartuzy
Weekend za pół ceny w Kartuzach

W Kartuzach od piątku rusza akcja weekend za Pół Ceny - Rozsmakuj się w Metropolii w Kartuzach. Do niedzieli będzie można skorzystać z promocyjnej oferty kartuskich firm.

Wśród przedsiębiorców, którzy dołączyli do akcji znaleźli się:Restauracja POD ORŁEM, LARY BAR (ul. Mściwoja II), Centrum Informacji Turystycznej, Restauracja RONDO, United Chicken Kartuzy, Bemol Cafe, LARY BAR (os. Wybickiego), Forma Fitness CLUB, JOKER pizza & kebab, Muzeum Kaszubskie.

Wydarzenie to jest elementem promocyjnym, mającym na celu zintegrowanie społeczności lokalnej, jak również prezentację towarów i usług znajdujących się w ofercie lokalnych firm, poprzez ich sprzedaż za pół ceny. Oferta obowiązywać będzie na wybrane i wskazane dania i napoje z karty. Oferta "za pół ceny" nie dotyczy sprzedaży alkoholu.

W gminie Kartuzy akcja promocyjna "Rozsmakuj się w Metropolii. Weekend za pół ceny" planowana jest w dniach 14-16 czerwca w godzinach otwarcia obiektów usługowych i handlowych partnerów, którzy włączyli się do akcji. Miejsca, które wezmą udział w akcji, zostaną oznaczone specjalnymi plakatami.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« sierpień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd