Spotkanie z Jarosławem Gowinem w Kartuzach

19 czerwiec 2019 r. (od godz. 15:30 do godz. 16:30)
Kartuzy, Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości, Mściwoja II 28a
Spotkanie z Jarosławem Gowinem w Kartuzach

W środę 19 czerwca o godzinie 15.30 w Kartuzach odbędzie się spotkanie z Jarosławem Gowinem - Wiceprezesem Rady Ministrów, Ministrem Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Podczas spotkania Wiceprezes Rady Ministrów wysłucha krótkiego wykładu na temat historii Kartuz, zaprezentowanego przez Kazimierza Socha Borzestowskiego - prezesa Towarzystwa Upiększania Miasta Kartuz. Następnie wraz z zaproszonymi Samorządowcami odbędzie się dyskusja na temat roli samorządu oraz jego funkcjonowania przez ostatnie 30 lat.

Planowany wyjazd z Kartuz nastąpi o godzinie 16:30.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« lipiec 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd