Mistrzostwa Orlika w "Piątkach" Piłkarskich

28 lipiec 2019 r. (od godz. 10:00)
Sierakowice, Orlik
Mistrzostwa Orlika w "Piątkach" Piłkarskich

Koordynator sportu w gminie Sierakowice Marian Wnuk-Lipiński zaprasza do udziału w Turnieju Mistrzostw Orlika w "Piątkach" Piłkarskich. W turnieju może wziąć udział dziesięć drużyn. Zapisy trwają do 16 lipca.

W niedzielę, 28 lipca na Orliku w Sierakowicach rozegrane zostaną Mistrzostwa Orlika w 5 piłkarskich. Zapisy już się rozpoczęły. Maksymalnie w turnieju może wziąć udział 10 zespołów. Liczy się kolejność zgłoszeń. Zapisy potrwają do 16 lipca. Po tym terminie zgłoszenia nie będą przyjmowane.

Mistrzostwom będzie towarzyszy cel charytatywny. Podczas rozgrywek zbierane będą nakrętki i płyty CD dla Kuby z Bytowa.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« sierpień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd