Wesele Kaszubskie w Chmielnie

24 lipiec 2019 r. (od godz. 20:00)
Sala Gminnego Ośrodka Kultury w Chmielnie
Wesele Kaszubskie w Chmielnie

Kaszubski Zespół Pieśni i Tańca "Chmielanie" zaprasza nw widowisko folklorystyczne "Wesele Kaszubskie", które odbędzie się w środę, 24 lipca w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Chmielnie.

Kaszubski Zespół Pieśni i Tańca "Chmielanie" w środowy wieczór, 24 lipca zaprasza mieszkańców i turystów na widowisko pt. "Kaszubskie Wesele".

Należy podkreślić, że Chmielanie to jedyny kaszubski zespół regionalny, który ma w swoim repertuarze widowisko ukazujące regionalne zwyczaje weselne. Spektakl grany jest od 23 lat. W barwny i żywy sposób prezentuje kaszubskie zwyczaje i obrzędy weselne. Przedstawienie ma charakter interaktywny, gdyż publiczność wciela się w role gości weselnych i uczestniczy w zabawie razem z zespołem. Poszczególne elementy spektaklu przeplatane są śpiewem i tańcami kaszubskimi.

Wstęp - 10 zł.

Dodajmy, że Kaszubski Zespół Pieśni i Tańca "Chmielania" świętuje 35-lecie działalności.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« sierpień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd