XVI Festiwal Kultury Łowieckiej "Knieja" w Sierakowicach

13 lipiec 2019 r. (od godz. 09:00)
Sierakowice
XVI Festiwal Kultury Łowieckiej "Knieja" w Sierakowicach

Gminny Ośrodek Kultury w Sierakowicach zaprasza na 16. edycję Festiwalu Kultury Łowieckiej "Knieja" w Sierakowicach. W programie Ogródek Edukacyjny z konkursami dla najmłodszych i pokazami sokolników, rasowych psów myśliwskich, XV Kaszubski Przegląd Sygnałów i Muzyki Myśliwskiej oraz Msza Święta Hubertowska przy Ołtarzu Papieskim w Sierakowicach.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 9.00 na targowisku przy ul. Piwnej w Sierakowicach, gdzie rozstawi się Ogródek Edukacyjny. Nie zabraknie konkursów dla najmłodszych, pokazów sokolników, rasowych psów myśliwskich i stoisk przyrodniczych. Będzie to też okazja, aby posmakować specjałów przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich.

Oficjalne otwarcie konkursowej części Festiwalu odbędzie się o godzinie 11:00 przy Drewnianym Zabytkowym Kościele. Tuż po nim odbędzie się XV Kaszubski Przegląd Sygnałów i Muzyki Myśliwskiej oraz przegląd o "Fanfarę Żurawia". W międzyczasie wszystkich, nie tylko myśliwych, zapraszamy na kurs wabienia jeleni oraz V Kaszubski Konkurs Oceny Poroży Jeleni.

O godz. 16.00 odbędzie się Msza Święta Hubertowska pod przewodnictwem Kapelana Myśliwych, Leśników i Rycerzy Diecezji Pelplińskiej- Księdza Andrzeja Kossa ze Śliwic.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« lipiec 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd