Wakacyjne warsztaty w Centrum Informacji Turystycznej w Chmielnie

10 - 12 lipiec 2019 r.
Centrum Informacji Turystycznej w Chmielnie
Wakacyjne warsztaty w Centrum Informacji Turystycznej w Chmielnie

W każdą środę, czwartek i piątek przez całe wakacje Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji do Centrum Informacji Turystycznej w Chmielnie na warsztaty po kaszubsku.

W lipcu i sierpniu Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chmielnie zaprasza na wakacyjne warsztaty "Kaszubskie Klimaty". W środy (11.-16) warsztaty rękodzieła pod okiem Bożeny Kupper-Krzyżanowskiej. W czwartki (11.-16.) zaplanowano czwartkowe targowiska, a więc możliwość zakupienia regionalnych i lokalnych produktów od kół gospodyń wiejskich i twórców ludowych. Z kolei w piątki (11.-13.) - spotkanie po kaszubsku, na które zaprasza Tadeusz "Pleskota" Makowski.

Koszt zajęć uzależniony od wyboru. Zapisy w Centrum Informacji Turystycznej w Chmielnie.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« lipiec 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd