Kaszuby Biegają - VII Pętla Tuszkowska Matka

27 lipiec 2019 r. (od godz. 16:40)
stadion w Lipuszu
Kaszuby Biegają - VII Pętla Tuszkowska Matka

Już po raz siódmy miłośnicy biegów zmierzą się z Pętlą Tuszkowska Matka, a więc biegiem na dystansie 10 km. Trasa biegu będzie wieść przez najpiękniejsze zakątki gminy Lipusz. Bieg odbywa się w ramach cyklu Kaszuby Biegają.

Tym razem to gmina Lipusz będzie gospodarzem kolejnego biegu w ramach cyklu Kaszuby Biegają. W sobotnie popołudnie miłośnicy biegu zmierzą się z 10 km dystansem po urokliwych zakątkach gminy Lipusz. Lipuski bieg - Pętla Tuszkowska Matka w tym roku odbędzie się już po raz siódmy. Biegom tradycyjnie towarzyszyć będą też starty dla dzieci.

VII Pętla Tuszkowska Matka zainauguruje Święto Lipusza.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« sierpień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd