Ostrzyckie Lato 2019

3 - 4 sierpień 2019 r. (od godz. 15:00)
Ostrzyce, parking
Ostrzyckie Lato 2019

Michał Cieśluk z zespołem, Shantel, Dwa plus Dwa, czy Nowator - między innymi takie muzyczne zespoły wystąpią podczas tegorocznej edycji Ostrzyckiego Lata. Impreza, która rokrocznie przyciąga tłumy mieszkańców i turystów, odbędzie się w weekend 3 i 4 sierpnia.

"Ostrzyckie Lato" to dwudniowa zabawa przy muzyce z elementami kaszubskiego folkloru. Sobotnia odsłona imprezy rozpocznie się od programu dla dzieci. Następnie na scenie zaprezentują się takie zespoły, jak: Threetones, Amando, Michał Cieśluk z zespołem oraz Shantel. Pierwszy dzień zwieńczy biesiada z Piotrem i Dominikiem.

Drugi dzień również zainauguruje blok zabaw dla dzieci, po którym nastąpi Diabelskie Granie z Kapelą Manijoce. Gwiazdami wieczoru będą zespół Dwa plus Dwa oraz Nowator.

Program - sobota, 3 sierpnia:
godz. 15. - program dla dzieci
godz. 16. - Zumba z Just-Onefit
godz. 16.30 - zespół Threetones
godz. 18. - zespół Amando
godz. 20. - Michał Cieśluk z zespołem
godz. 21.30 - Shantel
godz. 23. - Biesiada z Piotrem i Dominikiem

Program - niedziela, 4 sierpnia:
godz. 14. - program dla dzieci
godz. 15. - Diabelskie Granie - Kapela Manijoce
godz. 17. - Hip-hop z Just-Onefit
godz. 17.30 - zespół Fliger
godz. 19.30 - Dwa plus Dwa
godz. 21.30 - NOWATOR

Imprezy towarzyszące:
W sobotę, 3 sierpnia - zawody wędkarskie dla dzieci (parking)
start godz. 9.30.
Organizatorzy: Wędkarski Klub Sportowy "Kaszub" Somonino, Koło nr 118 PZW w Somoninie, Gminny Ośrodek kultury w Somoninie

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« sierpień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd