Regaty o Puchar Jezior Chmieleńskich

13 - 14 lipiec 2019 r. (od godz. 10:30)
Biuro zawodów na stadionie gminnym w Chmielnie
Regaty o Puchar Jezior Chmieleńskich

Specjalny puchar ubiegłorocznej edycji regat o Puchar Jezior Chmieleńskich trafił do najmłodszego uczestnika rywalizacji, sześcioletniego Aleksandra Godlewskiego z UKS Tolkmicko. Komu przypadną trofea, te nadzwyczajne i "standardowe" tegorocznych pucharowych zmagań na jeziorze Kłodno, przekonamy się już w najbliższy weekend 13 i 14 lipca.

Puchar Jezior Chmieleńskich rozegrany zostanie w ramach V Żeglarskiego Pucharu Kaszub. Zawodnicy rywalizować będą w klasach Optimist UKS i 0, Omega, Cadet oraz Open. Organizatorzy planują rozegranie sześciu wyścigów w każdej klasie.

Zgłoszenia wstępnego można dokonać drogą mailową na adres skrzypkowska.m@gmail.com lub joan.czerwionka@gmail.com w terminie do 12 lipca. Zgłoszenia będą też przyjmowane w dniu rozpoczęcia regat 13 lipca, w biurze regat na stadionie gminnym ul. B. Grzędzickiego 28 pod sceną do godziny 10.

Regaty organizowane są przez Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Chmielnie oraz i Klub Sportowy Damroka Chmielno we współpracy z Pomorskim Związkiem Żeglarskim. Imprezę dofinansowała Pomorska Federacja Sportu ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego

Cykl V Żeglarskiego Pucharu Kaszub jest organizowany z inicjatywy prezesa UKŻ Lamelka Kartuzy Mirosława Plichty i komandor klubu Hanny Kajety, przy współpracy z władzami gminy Kartuzy oraz gmin uczestniczących w pucharowej rywalizacji.

Program regat:
sobota:
godz. 10.30 - odprawa sterników
godz. 11.30-12:00 - start do pierwszego wyścigu

niedziela:
godz. 10.30-11.00 - start do kolejnych wyścigów
godz. 14.30-15.00 - zakończenie i ogłoszenie wyników

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« lipiec 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd