Mistrzowskie Sacrum w Goręczynie

14 lipiec 2019 r. (od godz. 15:00)
Kościół Trójcy Świętej i Wszystkich Świętych w Goręczynie
Mistrzowskie Sacrum w Goręczynie

Gminny Ośrodek Kultury w Somoninie oraz parafia Trójcy Świętej i Wszystkich Świętych w Goręczynie zapraszają na koncert Mistrzowskie Sacrum, podczas którego wystąpią Tatiana Szczepankiewicz oraz Gedymin Grubba.

Tatiana Szczepankiewicz to śpiewaczka (sopran koloraturowy) i pianistka. Urodziła się w Kartuzach. Jest absolwentką dwóch Wydziałów Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku: Instrumentalnego w klasie fortepianu adi. Andrzeja Artykiewicza oraz Wokalno- Aktorskiego w klasie śpiewu jako ostatnia studentka Haliny Mickiewiczówny. Dyplom wokalny - z wyróżnieniem - uzyskała pod kierunkiem prof. Piotra Kusiewicza.

Gedymin Grubba to z kolei gdański organista, kompozytor, dyrygent i improwizator. W swoim repertuarze posiada pełen wachlarz literatury muzycznej, począwszy od muzyki tabulaturowej po współczesną.

Koncertu w wykonaniu tych dwojga utalentowanych artystów będzie można wysłuchać w niedzielę, 14 lipca w kościele w Goręczynie. Początek godzina 15. Wstęp wolny.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« październik 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd