9. Letni Festiwal Muzyki Kameralnej w Sierakowicach

13 lipiec 2019 r. (od godz. 17:00)
Sierakowice, kościół św. Jana
9. Letni Festiwal Muzyki Kameralnej w Sierakowicach

Przed nami druga odsłona tegorocznego Letniego Festiwalu Muzyki Kameralnej w Sierakowicach. Tym razem organizatorzy zapraszają do kościoła pw. św. Jana w Sierakowicach na występ Chóru Mieszanego Sicut Avis pod batutą Łukasza Kiełpińskiego i mezzosopranem Ewy Kiełpińskiej.

Trwa 9. Letni Festiwal Muzyki Kameralnej w Sierakowicach. Drugi z pięciu zaplanowanych podczas tej edycji koncertów odbędzie się w kościele pw. św. Jana w Sierakowicach. W sobotni wieczór mieszkańcy Sierakowic i nie tylko będą mogli posłuchać Chóru Mieszanego Sicut Avis pod batutą Łukasza Kiełpińskiego i mezzosopranem Ewy Kiełpińskiej.

Chór Sicut Avis działa przy parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Starogardzie Gdańskim. Chór rozpoczął swoją działalność w lutym 2018 roku, skupiając w swoje szeregi mieszkańców nie tylko parafii NSPJ, ale także osoby spoza niej.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« październik 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd