9. Letni Festiwal Muzyki Kameralnej w Sierakowicach

28 lipiec 2019 r. (od godz. 21:00)
kościół pw. św. Jana w Sierakowicach
9. Letni Festiwal Muzyki Kameralnej w Sierakowicach

Przed nami trzecia odsłona tegorocznego Letniego Festiwalu Muzyki Kameralnej w Sierakowicach. Tym razem organizatorzy zapraszają do kościoła pw. św. Jana w Sierakowicach na występ Vox Intensa Ensemble.

Trwa 9. Letni Festiwal Muzyki Kameralnej w Sierakowicach. Trzeci z pięciu zaplanowanych podczas tej edycji koncertów odbędzie się w kościele pw. św. Jana w Sierakowicach. W niedzielny wieczór mieszkańcy Sierakowic i nie tylko będą mogli posłuchać Vox Intensa Ensemble.

Jest to męski zespół wokalny, który powstał przy gdańskiej Akademii Muzycznej pod przewodnictwem Sławomira Bronka. Na scenie pojawią się Miłosz Janiak, Sebastian Stachura (tenory), Tomasz Leszczyński (baryton), Łukasz Górczyński, Łukasz Kiełpiński (basy).

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« sierpień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd