9. Letni Festiwal Muzyki Kameralnej w Sierakowicach

17 sierpień 2019 r. (od godz. 19:00)
Drewniany Zabytkowy Kościół w Sierakowicach
9. Letni Festiwal Muzyki Kameralnej w Sierakowicach

Przed nami już czwarta odsłona tegorocznego Letniego Festiwalu Muzyki Kameralnej w Sierakowicach. Tym razem organizatorzy zapraszają do Drewnianego Zabytkowego Kościoła w Sierakowicach na koncert uczestniczek V Kaszubskiego Warsztatu Wokalnego w Gowidlinie.

Trwa 9. Letni Festiwal Muzyki Kameralnej w Sierakowicach. Trzeci z pięciu zaplanowanych podczas tej edycji koncertów odbędzie się w Drewnianym Zabytkowym Kościele w Sierakowicach. W niedzielny wieczór mieszkańcy Sierakowic i nie tylko będą mieli okazję posłuchać koncertu uczestniczek V Kaszubskiego Warsztatu Wokalnego w Gowidlinie.

Tegoż wieczoru wystąpią dr Marzena Michałowska (Akademia Muzyczna im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu) oraz Katarzyna Firsowicz, Marta Krysiak, Justyna Tomaszewska-Tomczak, Agnieszka Wichłacz, Zuzanna Zięta, Monika Woźniak (fortepian).

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« październik 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd