9. Letni Festiwal Muzyki Kameralnej w Sierakowicach

15 wrzesień 2019 r. (od godz. 18:00)
Drewniany Zabytkowy Kościół w Sierakowicach
9. Letni Festiwal Muzyki Kameralnej w Sierakowicach

W niedzielę nastąpi finał tegorocznego 9. Letniego Festiwalu Muzyki Kameralnej w Sierakowicach. Podczas piątego koncertu zaprezentuje się organizator festiwalu, a mianowicie Chór Kameralny Discantus.

Dobiega końca 9. Letni Festiwal Muzyki Kameralnej w Sierakowicach. Ostatni z zaplanowanych podczas tej edycji koncertów odbędzie się w Drewnianym Zabytkowym Kościele w Sierakowicach. W niedzielny wieczór mieszkańcy Sierakowic i nie tylko będą mogli posłuchać koncertu w wykonaniu Chóru Kameralnego Discantus pod batutą Sławomira Bronka.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« wrzesień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd