Festiwal Filmów Kaszubskich w Miszewku

11 lipiec 2019 r. (od godz. 20:00)
Restauracja Mulk w Miszewku
Festiwal Filmów Kaszubskich w Miszewku

Organizatorzy Festiwalu Filmów Kaszubskich zapraszają na czwarty seans filmowy. Tym razem uczestnicy festiwalu będą mogli obejrzeć filmy o Piaśnicy oraz Kamerdynera.

Inicjatorem Festiwalu Filmów Kaszubskich jest Eugeniusz Pryczkowski. To z jego inicjatywy miłośnicy kaszubszczyzny, jak i turyści mają okazję zapoznać się z kaszubskim kinem oraz spotkać się z ciekawymi postaciami naszego regionu.

W czwartek w Miszewku odbędzie się czwarty seans filmowy w ramach tegorocznego Festiwalu Filmów Kaszubskich. Jego uczestnicy obejrzą "Piaśnicę" oraz "Kamerdynera". W spotkaniu weźmie udział scenarzysta Kamerdynera Mirosław Piepka. Organizatorzy przewidzieli też inne niespodzianki.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« lipiec 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd