Noc pod Gwiazdami w Sierakowicach 2019

16 sierpień 2019 r. (od godz. 18:00)
Sierakowice, Amfiteatr Szerokowidze
Noc pod Gwiazdami w Sierakowicach 2019

Już w piątek 16 sierpnia Noc pod Gwiazdami w Sierakowicach. W tym roku na sierakowickiej scenie wystąpią: Anna Karwan, grupa Tabu, The Mind Seekers, a gwiazdą wieczoru będzie Kasia Kowalska. W programie także Festiwal Kolorów oraz obchody 120-lecia istnienia Banku Spółdzielczego w Sierakowicach.

Imprezę rozpocznie sierakowicki zespół The Mind Seekers, który znany jest już nie tylko lokalnej społeczności. Podczas koncertu rozpocznie się też wyczekiwana Eksplozja Kolorów.

Tuż po Mind Seekersach na scenie pojawi się TABU. Siła zespołu to przede wszystkim melodyjne, oparte na rytmie reggae piosenki oraz energiczne koncerty z świetną sekcją dętą.

W nieco inne klimaty wprowadzą nas tego wieczoru wyjątkowe kobiety. Ania Karwan, która z przytupem w 2019 roku weszła ze swoją debiutancką płytą na polską scenę muzyczną, jak również wygrała Konkurs Premier w Opolu.

Gwiazdą wieczoru będzie Kasia Kowalska! To wokalistka, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Jej piosenki zna zarówno młodsze, jak i starsze pokolenie. W ubiegłym roku wydała nową płytę, która i tym razem nie zawiodła fanów artystki. Świadczy o tym chociażby fakt, że nominowana została do tegorocznych Fryderyków.

Podczas tegorocznej Nocy pod Gwiazdami swoje 120-lecie świętować będzie Bank Spółdzielczy. Zapraszamy na liczne konkursy z cennymi nagrodami i tort dla wszystkich!

Nie zabraknie licznych atrakcji dla dzieci. Wstęp na dmuchańce będzie bezpłatny!

Program:

18:00 - 18:15 Scena z Bankiem Spółdzielczym- ogłoszenie konkursów
18.15 - 18.50 Koncert The Mind Seekers i I eksplozja kolorów
18:50 - II eksplozja kolorów
19:00 - konkurs Banku Spółdzielczego
19:10 - koncert TABU
20:10 - III eksplozja kolorów
20:15 - tort Banku Spółdzielczego, kolejny konkurs
20:40 - koncert Ani Karwan
22:00- konkurs główny Banku Spółdzielczego
22:30- koncert Kasi Kowalskiej
ok. 00:00 - zakończenie imprezy

*podane godziny mogą ulec zmianie

Informacje o wydarzeniu dostępne na profilu Facebook.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« sierpień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd