Muzyka Świata na Rynku w Kartuzach

15 sierpień 2019 r. (od godz. 17:00)
Kartuzy, Rynek
Muzyka Świata na Rynku w Kartuzach

W czwartek 15 sierpnia na kartuskim Rynku odbędzie się kolejny koncert z cyklu Muzyka Świata na Rynku w Kartuzach. John Tillery & Living Sacrifice z USA zaprezentują kartuskiej publiczności najlepszą muzykę chrześcijańską gospel.

Na kartuskiej scenie wystąpi amerykańska gwiazda muzyki jazz & gospel - John Tillery wraz ze swoim chórem Living Sacrifice

Organizatorem cyklu Muzyka Świata na Rynku w Kartuzach jest gmina Kartuzy, a realizatorem przedsięwzięcia Wydział Promocji i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi Urzędu Miejskiego w Kartuzach.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« sierpień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd