Szkolenie na Patent Żeglarski na Złotej Górze

17 sierpień 2019 r. (od godz. 10:00)
Brodnica Górna, ośrodek CSWiPR Złota Góra
Szkolenie na Patent Żeglarski na Złotej Górze

UKŻ Lamelka Kartuzy zaprasza na szkolenie na Patent Żeglarski. W sobotę 17 sierpnia o godzinie 10.00 w Centrum Sportów Wodnych i Promocji na Złotej Górze spotkanie organizacyjne na kurs żeglarza jachtowego.

Zajęcia będą odbywały się w systemie weekendowym od 16 sierpnia do 30 września 2019 r. Szkolenie kończy się przystąpieniem do egzaminu PZŻ na patent żeglarski do prowadzenia jachtów żaglowych bez lub z napędem mechanicznym o długości kadłuba do 8,5 m po wodach morskich w strefie do 2 Mil morskich od brzegu.

W szkoleniu może wziąć udział młodzież od 14 roku życia za zgodą rodziców.

Kontakt: UKŻ Lamela Kartuzy, Grzegorz Formela te. 504 252 105

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« sierpień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd