Turniej Euro RegioLigi w Żukowie

18 sierpień 2019 r. (od godz. 10:00)
Żukowo, stadion gminny
Turniej Euro RegioLigi w Żukowie

Nadchodzi wielkie święto piłkarskie dzieci i młodzieży. W niedzielę 18 sierpnia, w Żukowie odbędzie się kolejny turniej Regionalnej Ligi Piłki Nożnej. Dzieci i młodzież poczują ducha piłkarskich mistrzostw.

Turniej będzie rozgrywany w 8 kategoriach wiekowych na czterech boiskach stadionu miejskiego w Żukowie. Dla każdego z uczestników przygotowany zostanie poczęstunek w postaci kompleksowego grilla i bezpłatna kawiarenka z ciastkami. Ponadto dla zawodników dużo nagród i piękny odlewany medal dla każdego.

To z pewnością będzie rekordowy turniej - mówi Jan Górski Prezes RegioLigi

Organizatorzy zapraszają do udziału zarówno amatorów jak i zawodowców. Dla każdego znajdzie się miejsce, gdyż rozgrywkom towarzyszy rodzinna atmosfera i rywalizacja fair play.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« wrzesień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd