Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk" w Żukowie

15 wrzesień 2019 r. (od godz. 18:00)
Żukowo, Hala Widowiskowo - Sportowa, ul. Armii Krajowej 2E
Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk" w Żukowie

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie zaprasza na wyjątkowy koncert. Już 15 września po raz pierwszy na deskach sceny w Żukowie wystąpi Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk"! Artyści zaprezentują się w koncercie "A to Polska właśnie"! Bilety już w sprzedaży.

Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk" to jeden z największych polskich zespołów folklorystycznych, założony 1 lipca 1953 przez Stanisława Hadynę oraz Elwirę Kamińską. "Śląsk" to ceniony na całym świecie zespół, który odwiedził 44 kraje na pięciu kontynentach. Wielokrotnie nagradzany dał ponad 7 tysięcy koncertów dla ponad 25 milionów widzów.

Obecnie tworzy go ponad stuosobowy skład artystyczny, który obejmuje chór, balet i orkiestrę. W repertuarze zespołu znajduje się kilkanaście różnorodnych form artystycznych - od wielkich widowisk przynoszących barwną i dynamiczną panoramę folkloru wszystkich regionów kraju, poprzez wielce efektowne koncerty edukacyjne, aż po prezentacje muzyki klasycznej i sakralnej.

15 września zespól wystąpi po raz pierwszy w Żukowie. Bilety na to wydarzenie do nabycia w Ośrodku Kultury i Sportu w Żukowie (ul. Mściwoja 6), w cenie 30 zł ulgowy (studenci, emeryci, renciści) oraz 60 zł normalny.

Na to wydarzenia kulturalne honorowane są:
- Karta Dużej Rodziny
- Karta Mieszkańca
- Metropolitalna Karta do Kultury

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« wrzesień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd