Warsztaty z wypełniania biznesplanu w Kartuzach

17 wrzesień 2019 r. (od godz. 10:00)
Kartuzy, Centrum Informacji Turystycznej, Klasztorna 1
Warsztaty z wypełniania biznesplanu  w Kartuzach

Stowarzyszenie Turystyczne Kaszuby zaprasza na bezpłatne warsztaty z wypełniania biznesplanu. Zajęcia odbędą się we wtorek, 17 września o godz. 10.00 w sali Centrum Informacji Turystycznej w Kartuzach.

Warsztaty skierowane są do osób chcących rozwinąć istniejącą działalność gospodarczą. W ramach zajęć pn. "Tworzenie wysokiej jakości infrastruktury na potrzeby komercyjnych usług turystycznych i około turystycznych" dowiesz się jak prawidłowo wypełnić biznesplan.

Warsztaty odbędą się we wtorek, 17 września o godz. 10.00 w sali Centrum Informacji Turystycznej, przy ulicy Klasztornej 1 w Kartuzach.

Szkolenie potrwa max 4 godziny, a dla uczestników przewidziano poczęstunek.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« wrzesień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd