XVI Jesienna Giełda Mam

21 wrzesień 2019 r. (od godz. 08:00 do godz. 12:00)
Kartuzy, Szkoła Podstawowa nr 1, ul. 3 Maja
XVI Jesienna Giełda Mam

W sobotę, 21 września w Kartuzach odbędzie się kolejna edycja Giełdy Mam. To doskonała okazja, by przebrać rzeczy, z których maluszki wyrosły i zrobić miejsce na nowe. Zapisy już ruszyły!

Giełda czynna będzie w godz. 8-12. Osoby, które chciałyby przygotować własne stoisko na giełdzie mogą się zapisywać i wysyłać zgłoszenia drogą mailową na adres - gieldamam@kartuzy.info.

W zgłoszeniu wystarczy podać imię, nazwisko i liczbę stoisk. Organizatorzy zapewniają, że dla każdego, kto się zgłosi będą miejsca. Potwierdzenia otrzymania zgłoszeń będą rozsyłane od 9 września, ale chętni już mogą je przesyłać.

Zostanie przygotowanych dokładnie tyle stanowisk, ile wpłynie zgłoszeń. Stoiska wybiera się na miejscu, zgodnie z zasadą, kto pierwszy ten lepszy. W przypadku rezygnacji z udziału organizatorzy proszą o wcześniejsze zgłoszenie nieobecności.

Sprzedający będą mieli do wyboru dwa rodzaje stanowisk - na materacu z krzesełkiem lub na ławce z krzesełkiem. Można zabrać ze sobą własne stojaki i wieszaki. Stoiska będą przygotowane w sali sportowej i na korytarzu. Jeśli aura będzie na tyle korzystna miejsca na stoiska zostaną przygotowane również na placu przed szkołą.

Opłata dla handlujących wynosi 5 zł. Dochód w całości zostanie przeznaczony na cele statutowe Stowarzyszenia Przyjaciół Jedynki w Kartuzach, które jest organizatorem wydarzenia.

Informacje o wydarzeniu dostępne na Facebooku

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« wrzesień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd