Cyklo Kartuzy

15 wrzesień 2019 r. (od godz. 13:00)
Kartuzy
Cyklo Kartuzy

W niedzielę 15 września, już po raz czwarty w Kartuzach odbędzie się rowerowe wydarzenie Cyklo Kartuzy. Impreza realizowana przy współpracy z Gminą Kartuzy, która została Partnerem Strategicznym wydarzenia.

Cyklo Kartuzy po raz trzeci pojawiło się w kalendarzu Cyklo i Trójmiejskiego Stowarzyszenia Rowerowego.

Organizatorom zależy, aby w imprezie mógł wziąć udział każdy miłośnik dwóch kółek, niezależnie od rodzaju posiadanego roweru i kondycji. Wymagany jest jedynie kask, sprawny rower i dwa hamulce.

Zawodników o mniejszym stopniu zaawansowania organizatorzy zapraszają na "Małą Pętlę" o długości 41 km, bardziej zaawansowani kolarze mogą zmierzyć się z trasą "Dużą" - 82 km.

Start w wyścigu z serii Cyklo nie wymaga szczególnych zabiegów. Należy wykupić pakiet startowy, potwierdzić swój start w Biurze Imprezy - odebrać swój numer i chip do pomiaru czasu oraz pozostałe składowe pakietu startowego, następnie otrzymany numer startowy oraz chip zamontować na prawym boku na wysokości biodra oraz na sztycy podsiodłowej.

Wg organizatorów trasa niezwykle atrakcyjna dla kolarstwa szosowego dzięki bardzo zróżnicowanemu charakterowi powoduje, że zarówno osoby lubiące podjazdy, jak i miłośnicy bardziej klasycznego, płaskiego ścigania znajdą coś dla siebie.

Program:

Od 10:00 - zapisy, odbiór pakietów startowych w Biurze Zawodów
13:00 - Start Dużej Pętli
13:10 - Start Małej Pętli
14:15 - spodziewani Zwycięzcy Małej Pętli
15:05 - spodziewani Zwycięzcy Dużej Pętli

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« wrzesień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd