Bezpłatny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Kartuzach

13 wrzesień 2019 r. (od godz. 12:45 do godz. 14:45)
Kartuzy, Centrum Informacji Turystycznej, Klasztorna 1
Bezpłatny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Kartuzach

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 13 września 2019 r. dotyczące możliwości pozyskania przez przedsiębiorców wsparcia na rozwój w ramach Funduszy Europejskich. Spotkanie jest bezpłatne, obowiązują jednak zapisy.

W programie spotkania m.in.:

• Wsparcie na start i rozwój przedsiębiorczości w ramach regionalnego i krajowych Programów Operacyjnych - przegląd możliwości wraz z omówieniem wybranych konkursów Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku.

• Instrumenty finansowe - omówienie aktualnej oferty Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp​. z o.o. oraz Kaszubski Fundusz Przedsiębiorczości S.A.

• ​Urząd Pracy bliżej pracodawców - możliwości wsparcia przedsiębiorców i osób zakładających działalność gospodarczą. Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach.

• ​Środki finansowe w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020 na rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej - możliwości dofinansowania Stowarzyszenie Turystyczne Kaszuby.

• ​Źródła informacji o Funduszach Europejskich, czyli gdzie szukać przydatnych informacji.

Aktualne możliwości wsparcia przedstawią eksperci.

​Spotkanie odbędzie się w piątek 13 września 2019 r. w Centrum Informacji Turystycznej w Kartuzach, przy ul. Klasztornej 1, w godz. 12:45 - 14:45 (sala konferencyjna).

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie do dnia 12 września 2019 r. wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres: slupsk.pife@pomorskie.eu lub zgłoszenie telefoniczne pod numerem: 59 714 18 44 lub 59 714 18 45. Otrzymanie potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia jest równoznaczne z wpisaniem na listę uczestników spotkania

Program oraz formularz zgłoszeniowy na spotkanie dostępne na stronie: https://pomorskiewunii.pl/-/-skorzystaj-z-funduszy-europejskich-wsparcie-przedsiebiorcow-w-perspektywie-finansowej-2014-2020-

Szczegółowych informacji na temat MPI udziela:
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku
ul. Portowa 13 B; 76-200 Słupsk
tel. 59 714 18 44; 59 714 18 45
email: Slupsk.PIFE@pomorskie.e

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« wrzesień 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd