"Pościg za balonem" - Chmielno

21 lipiec 2012 r. (od godz. 12:00)
Chmielno, Stadion Gminny
"Pościg za balonem" - Chmielno

Piknik na stadionie, gra terenowa z zagadkami i ciekawymi zadaniami, możliwość przejażdżki zabytkowymi autami oraz pościg za balonem - to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na uczestników tej wyjątkowej imprezy.

Uczestnicy imprezy będą gonić zabytkowymi autami i rowerami uciekający nad polami i jeziorami balon. Prawdziwy, duży balon z koszem, zupełnie jak przed laty, kiedy podczas słynnych "pogoni za lisem" do balonu przywiązywano lisią kitę, tak jak to opisywał Paweł Huelle w książce "Mercedes-Benz. Z listów do Hrabala". A zanim zaczną gonić… będą piknikować na stadionie, próbować lokalnej kuchni, bawić się i jeździć po okolicy. Odwiedzą też miejsce, gdzie przed 50 laty Zbigniew Cybulski miał swoje wesele. Impreza jest otwarta - adresowana do mieszkańców Chmielna i okolic, a także Trójmiasta. Sponsorem głównym wydarzenia jest Pomorska Spółka Gazownictwa.

Program ramowy:
- godz. 12:00 - 14:00 - rejestracja załóg na stadionie w Chmielnie
- godz. 14:00 - 17:00 - prezentacja załóg, konkurs elegancji, pamiątkowe zdjęcie uczestników, konkursy dla publiczności, przejażdżka po okolicy, gry i zabawy, piknik i atrakcje dla dzieci
- godz. 16:00 - 18:00 - podnoszenie balonu, przygotowanie do pościgu
- godz. 18:00 - 19:00 - start
- godz. 20:00 - 22:00 - zakończenie pościgu, powrót do Chmielna, wręczenie nagród, dla chętnych ognisko i możliwość noclegu.

Szczegółowe informacje o imprezie oraz zapisy na stronie touringklub.pl.

info: Stowarzyszenie Polski Touring Klub

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.
« luty 2019 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd