sobota, 31 grudnia 2016 r.

19:00
Kartuzy, ul. Parkowa 4 - Gościniec Kaszubski
Gościniec Kaszubski zaprasza na Sylwestrowy Bal Maskowy. W tę jedyną niepowtarzalną noc o oprawę muzyczną zadba zespół "A&S". Dodatkową atrakcją dla gości będzie fotobudka.
Sylwestrowy Bal Maskowy w Gościńcu Kaszubskim - Kartuzy

19:00
Chmielno, Węgliska 20a - Gościniec Zacisze
Gościniec Zacisze zaprasza na niezapomniany Bal Sylwestrowy przy tęczowym oświetleniu. Muzykę taneczną zapewni Dj Space Kid. Szampańska zabawa gwarantowana.
Bal Sylwesterowy w Gościńcu Zacisze - Chmielno

19:00
Ostrzyce, ul. Jałowcowa 3 - Żabi Dwór
Żabi Dwór zaprasza na Wytworny Bal Sylwestrowy, podczas którego dobrą zabawę zapewni zespół Granda. Specjalnie dla gości przygotowano wykwintne menu. Jedną z atrakcji wieczoru będzie profesjonalny pokaz fajerwerków.
Bal Sylwestrowy w Żabim Dworze - Ostrzyce

19:00
Kartuzy, ul. 3 Maja 43 - Restauracja Miłosz
Restauracja Miłosz zaprasza na Bal Sylwestrowy z didżejem. Na gości czeka szampańska zabawa, wyjątkowa kolacja i pokaz fajerwerków.
Bal Sylwestrowy w Restauracji Miłosz - Kartuzy

19:00
Brodnica Górna, ul. Kartuska 13 - Restauracja Złota Rybka
Restauracja Złota Rybka zaprasza na Bal Sylwestrowy z muzyką serwowaną przez didżeja. W programie pokaz sztucznych ogni, konkursy oraz losowanie biletu na przyszłoroczną zabawę.
Bal Sylwestrowy w Złotej Rybce - Brodnica Górna

20:00
Borcz, Hotel Spichrz***
Hotel Spichrz zaprasza na Bal Sylwestrowy, podczas którego o dobrą zabawę przy hitach ostatnich dekad zadba didżej. Specjalnie na tą wyjątkową noc przygotowano wykwintne menu.
Bal Sylwestrowy w Hotelu Spichrz - Borcz

22:00
Kartuzy, Park Solidarności
Burmistrz Kartuz zaprasza na szampańską Noc Sylwestrową. Nie zabraknie muzyki w rytmie disco, pokazu sztucznych ogni oraz wspólnych życzeń przy lampce szampana. Gościem imprezy będzie Casandra.
Noc Sylwestrowa 2016/2017 - Kartuzy

 
Wieżyca Koszałkowo - Restauracja "Biały Miś"
Restauracja "Biały Miś" zaprasza na Bal Sylwestrowy, który poprowadzi profesjonalny didżej. Na wszystkich gości czeka dobra zabawa oraz znakomite menu. W programie przewidziano pokaz pirotechniczny i konkursy z nagrodami.
Bal Sylwestrowy w Białym Misiu - Koszałkowo

 
Ostrzyce, ul. Droga Kaszubska 8 a - Restauracja "u Stolëma"
Restauracja "u Stolëma" zaprasza na wyjątkowy Bal Sylwestrowy z open barem. Na gości czeka szampańska zabawa przy największych przebojach tanecznych serwowanych przez didżeja.
Bal Sylwestrowy w Restauracji "u Stolëma" - Ostrzyce
« grudzień 2016 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd