piątek, 13 stycznia 2017 r.

09:00
Miechucino, Sala Sportowa przy Zespole Szkół
W Powiatowym Turnieju Klasyfikacyjnym w Tenisie Stołowym do rywalizacji przystąpią zawodnicy w kategoriach skrzatów, żaków i młodzików.
Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego - Miechucino

11:30
Kartuzy, Rynek
Już po raz dziewiąty w historii Kartuz tegoroczni maturzyści ze szkół ponadgimnazjalnych powiatu kartuskiego zatańczą na kartuskim rynku poloneza. Spotkanie zakończy się wspólną modlitwą w kościele św. Kazimierza.
Polonez Maturzystów 2017 - Kartuzy

 
Sierakowice, Gminny Ośrodek Kultury - sala wystawowa
Wystawę, która prezentuje dawne zwyczaje i obrzędy związane z Gwiazdką na Kaszubach, można oglądać do dnia 31 stycznia 2017 roku. Jest to jedno z wydarzeń odbywających się w ramach cyklu "Gòdë na Kaszëbach. Serakòjce 2016".
Wystawa "Gwiôzdka na Kaszëbach" - Sierakowice
sobota, 14 stycznia 2017 r.

08:30
Somonino, Hala Sportowa
Turniej piłki nożnej halowej adresowany jest do drużyn juniorskich z rocznika 2002 i młodszych. Są to kolejne już rozgrywki w tegorocznej edycji cyklu Somonino Cup.
Turniej Piłki Nożnej Halowej - Somonino Cup

11:00
Kartuzy, trasy narciarskie na Bilowie
Sekcja narciarska GKS Cartusia Kartuzy zaprasza do udziału w III Grand Prix w biegach narciarskich. Zawody adresowane są do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Młodzi narciarze rywalizować będą pod okiem Janusza Meissnera.
III Grand Prix GKS "Cartusia" w biegach narciarskich - I etap

 
Kartuzy, przy Parku Solidarności
LUX MED Diagnostyka zaprasza panie w wieku 50 - 69 lat na bezpłatną mammografię w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi.
Bezpłatne badania mammograficzne - Kartuzy
niedziela, 15 stycznia 2017 r.

08:30
Hala Sportowa w Kiełpinie
Turniej piłki nożnej halowej adresowany jest do drużyn juniorskich z rocznika 2000 i młodszych. Są to kolejne już rozgrywki w tegorocznej edycji cyklu Kiełpino Cup.
Turniej Piłki Nożnej Halowej - Kiełpino Cup

10:00
Kartuzy, ul. Wzgórze Wolności 3 - hala sportowa ZSZiO
Uczniowski Klub Sportowy "Orzeł" Kartuzy zaprasza sympatyków siatkówki do kibicowania uczestnikom Kartuskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej Mężczyzn.
Kartuska Amatorska Liga Piłki Siatkowej

12:30
kościół w Mściszewicach
Wójt Gminy Sulęczyno oraz Gminny Ośrodek Kultury w Sulęczynie zapraszają na koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Małgorzaty Szmudy-Sycz i Pawła Nowaka.
Koncert Kolęd w Mściszewicach

13:30
Żukowo
Bieg pod nazwą "Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy" odbędzie się w ramach Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jego celem jest między innymi popularyzacja wiedzy na temat cukrzycy oraz propagowanie zdrowego i aktywnego stylu życia.
Bieg "Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy" - Żukowo

13:30
Sierakowice, hala widowiskowo-sportowa w Gimnazjum
Z okazji 25. Finału WOŚP w Sierakowicach przygotowano ciekawy program artystyczno-sportowy. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.
25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Sierakowicach

14:00
Zespół Szkół w Pomieczynie
Orkiestra Owsiaka zagra w Pomieczynie już po raz ósmy. W tym roku pieniądze zbierane będą na ratowanie życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz na zapewnienie godnej opieki medycznej seniorom.
Festyn z okazji 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - Pomieczyno

15:00
Kartuzy, ul. Klasztorna 1 - Kartuskie Centrum Kultury
Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kartuzach zaprasza do Kartuskiego Centrum Kultury na wspólną zabawę. W tym roku WOŚP grać będzie dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.
25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kartuzach

15:00
Chmielno, Gminny Ośrodek Kultury
Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chmielnie zaprasza do wspólnej zabawy w ramach 25. Finału WOŚP. Na wszystkich, którzy zdecydują się wesprzeć orkiestrę Owsiaka, czeka wiele atrakcji.
25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Chmielnie

15:00
Żukowo, Hala Widowiskowo-Sportowa
Na wszystkich, którzy zdecydują się wesprzeć orkiestrę Owsiaka, czeka wiele atrakcji. Zebrane środki przeznaczone zostaną na ratowanie życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz na zapewnienie godnej opieki medycznej seniorom.
25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Żukowie

15:30
Somonino, Gminny Ośrodek Kultury
25. Finał WOŚP odbędzie się pod hasłem "Kręcimy się już 25 lat". Zebrane środki przeznaczone zostaną na ratowanie życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz na zapewnienie godnej opieki medycznej seniorom. Na wszystkich, którzy zdecydują się wesprzeć orkiestrę Owsiaka, czekają występy artystyczne i licytacja.
25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Somoninie
« styczeń 2017 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd