piątek, 20 stycznia 2017 r.

10:00
Kartuzy, ul. Klasztorna 1 - Kartuskie Centrum Kultury
Kartuskie Centrum Kultury podczas ferii zimowych przygotowało masę atrakcji. Dzieciaki mogą więc wesoło przeżyć czas odpoczynku od szkolnych obowiązków.
Ferie zimowe w Kartuskim Centrum Kultury

11:00
Kartuzy, Muzeum Kaszubskie im. F. Tredera
Muzeum Kaszubskie im. F. Tredera zaprasza dzieci i młodzież do wzięcia udziału w ciekawych zajęciach feryjnych. W programie wiele atrakcji.
Ferie w Muzeum Kaszubskim w Kartuzach

17:00
Kartuzy, ul. Gdańska 15 - Biblioteka Publiczna, Klub Literatury i Sztuki
Klub Literatury i Sztuki im. Grażyny Pytki przy Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej im. J. Żurakowskiego w Kartuzach zaprasza na spotkanie pt. "Z Trójmiasta do Kartuz" z Tomaszem Słomczyńskim, dziennikarzem i autorem książek.
Spotkanie autorskie z Tomaszem Słomczyńskim - Kartuzy

 
Somonino
Ferie zimowe wcale nie muszą być nudne. Dla tych, którzy lubią aktywnie spędzać wolne chwile przygotowano szereg atrakcji, m. in. liczne spotkania o charakterze rywalizacji sportowej, zajęcia plastyczne, wyjazd do kina i blok zabaw świetlicowych.
Ferie zimowe w gminie Somonino

 
teren gminy Chmielno
W gminie Chmielnie na dzieciaki czeka sporo atrakcji. Będą między innymi zabawy z animatorem, warsztaty rękodzieła i wyjazdy do kina.
Ferie zimowe w gminie Chmielno

 
teren gminy Przodkowo
Dla uczniów, którzy zimowe wakacje spędzą w domu, Gmina Przodkowo jak co roku przygotowała ciekawą ofertę. W programie przewidziano szereg zajęć dydaktycznych i ruchowych, zajęcia manualne, gry i zabawy na wesoło.
Ferie w gminie Przodkowo

 
Sierakowice - Gminny Ośrodek Kultury, lodowisko "Biały Orlik"
Jak co roku podczas zimowisk organizowany jest szereg atrakcji dla dzieci i młodzieży. Warsztaty plastyczne i taneczne, edukacyjne gry i zabawy, lodowisko - to tylko niektóre z propozycji na ciekawe spędzenie czasu wolnego.
Ferie zimowe w gminie Sierakowice

 
Żukowo
"Dzień Babci i Dziadka świętuje nasza gromadka" - pod takim hasłem upłynie pierwszy tydzień zajęć feryjnych, na które zaprasza Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie.
Ferie zimowe w gminie Żukowo

 
Sulęczyno - Biblioteka i GOK
W pierwszym tygodniu ferii biblioteka w Sulęczynie zaprasza dzieci w wieku od 7 do 10 lat na warsztaty artystyczno-plastyczne, natomiast w Gminnym Ośrodku Kultury można będzie zagrać w piłkarzyki.
Ferie w gminie Sulęczyno

 
Chmielno, Centrum Promocji i Edukacji LGR Kaszuby
Lokalna Grupa Rybacka Kaszuby zaprasza do skorzystania z oferty Centrum Promocji i Edukacji w Chmielnie. W programie mnóstwo atrakcji, zabaw i kreatywnych zajęć warsztatowych.
Kreatywne ferie zimowe z LGR Kaszuby

 
Sierakowice, Gminny Ośrodek Kultury - sala wystawowa
Wystawę, która prezentuje dawne zwyczaje i obrzędy związane z Gwiazdką na Kaszubach, można oglądać do dnia 31 stycznia 2017 roku. Jest to jedno z wydarzeń odbywających się w ramach cyklu "Gòdë na Kaszëbach. Serakòjce 2016".
Wystawa "Gwiôzdka na Kaszëbach" - Sierakowice
« styczeń 2017 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd