niedziela, 22 stycznia 2017 r.

08:00
Hopowo, kościół parafialny
Gminny Ośrodek Kultury w Somoninie oraz Parafia Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Hopowie zapraszają na koncert kolęd w wykonaniu Męskiego Towarzystwa Śpiewaczego "Gryf" z Trąbek Wielkich.
Koncert Kolęd - Hopowo

08:30
Hala Sportowa w Kiełpinie
Turniej piłki nożnej halowej adresowany jest do drużyn juniorskich z rocznika 1998 i młodszych. Są to kolejne już rozgrywki w tegorocznej edycji cyklu Kiełpino Cup.
Turniej Piłki Nożnej Halowej - Kiełpino Cup

10:00
Kartuzy, ul. Wzgórze Wolności 3 - hala sportowa ZSZiO
Uczniowski Klub Sportowy "Orzeł" Kartuzy zaprasza sympatyków siatkówki do kibicowania uczestnikom Kartuskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej Mężczyzn.
Kartuska Amatorska Liga Piłki Siatkowej

11:00
Goręczyno, kościół parafialny
Gminny Ośrodek Kultury w Somoninie oraz Parafia pw. Trójcy Świętej i Wszystkich Świętych w Goręczynie zapraszają na koncert kolęd w wykonaniu Męskiego Towarzystwa Śpiewaczego "Gryf" z Trąbek Wielkich.
Koncert Kolęd - Goręczyno

14:00
Gimnazjum w Sierakowicach
Gminny Klub Sportowy "Sierakowice" zaprasza do kibicowania drużynom biorącym udział w XXI edycji Halowej Ligi Piłki Nożnej im. "Tadeusza Wesółki".
Halowa Liga Piłki Nożnej - Sierakowice

 
Sierakowice - Gminny Ośrodek Kultury, lodowisko "Biały Orlik"
Jak co roku podczas zimowisk organizowany jest szereg atrakcji dla dzieci i młodzieży. Warsztaty plastyczne i taneczne, edukacyjne gry i zabawy, lodowisko - to tylko niektóre z propozycji na ciekawe spędzenie czasu wolnego.
Ferie zimowe w gminie Sierakowice
« styczeń 2017 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd