środa, 25 stycznia 2017 r.

09:00
Urząd Miejski w Kartuzach - sala posiedzeń
Podczas obrad radni podejmą uchwały między innymi w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Kartuzy na lata 2017 - 2027 oraz uchwalenia budżetu Gminy Kartuzy na 2017 rok.
XXIX sesja Rady Miejskiej w Kartuzach

17:00
Kartuzy, ul. Gdańska 15 - Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna - I piętro
Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Janusza Żurakowskiego w Kartuzach zaprasza na spotkanie z autorem wystawy pt. Kaszubska Zima w obiektywie Edmunda Kamińskiego z Wejherowa.
Spotkanie autorskie z Edmundem Kamińskim - Kartuzy

 
Sierakowice - Gminny Ośrodek Kultury, lodowisko "Biały Orlik"
Jak co roku podczas zimowisk organizowany jest szereg atrakcji dla dzieci i młodzieży. Warsztaty plastyczne i taneczne, edukacyjne gry i zabawy, lodowisko - to tylko niektóre z propozycji na ciekawe spędzenie czasu wolnego.
Ferie zimowe w gminie Sierakowice

 
Somonino
Drugi tydzień ferii w gminie Somonino rozpocznie się od wyjazdu do Zagrody Kaszubskiej w Lipuszu i konkursu plastycznego na najładniejszą maskę karnawałową. Na dzieci czeka szereg atrakcji.
Ferie zimowe w gminie Somonino

 
teren gminy Chmielno
W gminie Chmielnie na dzieciaki czeka sporo atrakcji. Będą między innymi zabawy z animatorem, warsztaty rękodzieła i wyjazdy do kina.
Ferie zimowe w gminie Chmielno

 
teren gminy Przodkowo
Dla uczniów, którzy zimowe wakacje spędzą w domu, Gmina Przodkowo jak co roku przygotowała ciekawą ofertę. W programie przewidziano zajęcia świetlicowe, projekcje bajek i filmów oraz inne atrakcje.
Ferie w gminie Przodkowo

 
Żukowo
"Zaczytani - zaczarowani" - pod takim hasłem upłynie drugi tydzień zajęć feryjnych, na które zaprasza Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie.
Ferie zimowe w gminie Żukowo

 
Gminny Ośrodek Kultury w Sulęczynie
Zajęcia artystyczne, gry i zabawy, ognisko, wyjazdy - to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na dzieci i młodzież podczas drugiego tygodnia ferii.
Ferie w gminie Sulęczyno

 
Chmielno, Centrum Promocji i Edukacji LGR Kaszuby
Lokalna Grupa Rybacka Kaszuby zaprasza do skorzystania z oferty Centrum Promocji i Edukacji w Chmielnie. W programie mnóstwo atrakcji, zabaw i kreatywnych zajęć warsztatowych.
Kreatywne ferie zimowe z LGR Kaszuby

 
Kartuzy, ul. Klasztorna 1 - Kartuskie Centrum Kultury
Kartuskie Centrum Kultury podczas ferii zimowych przygotowało masę atrakcji. Dzieciaki mogą więc wesoło przeżyć czas odpoczynku od szkolnych obowiązków.
Ferie zimowe w Kartuskim Centrum Kultury

 
Sierakowice, Gminny Ośrodek Kultury - sala wystawowa
Wystawę, która prezentuje dawne zwyczaje i obrzędy związane z Gwiazdką na Kaszubach, można oglądać do dnia 31 stycznia 2017 roku. Jest to jedno z wydarzeń odbywających się w ramach cyklu "Gòdë na Kaszëbach. Serakòjce 2016".
Wystawa "Gwiôzdka na Kaszëbach" - Sierakowice
« styczeń 2017 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd