niedziela, 28 maja 2017 r.

09:00
Chmielno, Gminny Ośrodek Kultury, ul. Gryfa Pomorskiego 20
W dniach 27-28.05.2017 r. już po raz 46 w Domu Kultury w Chmielnie organizowany jest Konkurs Recytatorski Literatury Kaszubskiej "Rodno Mowa".
Finał Wojewódzki 46. Konkursu Recytatorskiego Literatury Kaszubskiej "Rodno Mowa"

11:50
Kartuzy, plac przy kościele, ul. Klasztorna 3
Caritas przy parafii W.N.M.P. w Kartuzach zaprasza na Festyn Chartytatywny "Podaruj swe serce", który poświęcony zostanie 9- letniej Róży.
Festyn Charytatywny "Podaruj swe serce"

13:00
Żukowo, Park nad Jeziorkiem
Mnóstwo atrakcji, a na zakończenie koncert Majki Jeżowskiej. Tak zapowiada się festyn integracyjny z okazji Dnia Dziecka w Żukowie.
"Jesteśmy wśród Was - Bawimy się razem" - festyn integracyjny z okazji Dnia Dziecka

13:00
Żukowo, Park nad Jeziorkiem
W ostatnią niedzielę maja zapraszamy do Parku Nad Jeziorkiem na Festyn z okazji Dnia Dziecka. Startujemy o godz. 13.00, natomiast o godz. 17.00 wystąpi Majka Jeżowska. To nie jedyna atrakcja, jaka czeka tego dnia na dzieci.
Dzień Dziecka w Żukowie

14:00
Klukowa Huta, Zespół Kształcenia i Wychowania w Klukowej Hucie
Kącik przedszkolaka, konkursy dla dzieci i ich rodziców czy występy artystyczne. To jedne z atrakcji XIV Festynu Rodzinnego, który odbędzie się w niedzielę 28 maja w Klukowej Hucie.
XIV Festyn Rodzinny w Klukowej Hucie

14:00
Piotrowo, świetlica wiejska
Marsz Nordic Walking na niezwykle urokliwej trasie. 5- kilometrowa rywalizacja w różnych grupach wiekowych. Tak zapowiada się niedzielne popołudnie w Piotrowie.
Marsz Nordic Walking z Kaszubskim Zakątkiem

14:30
Sierakowice, Parking
Motocykliści zaprezentują się w najbliższą niedzielę w Sierakowicach. Zlot Motocyklowy wystartuje z sierakowickiego parkingu gminnego.
Zlot Motocyklowy w Sierakowicach

16:00
Kartuzy, Kartuskie Centrum Kultury, ul. Klasztorna 1
Zarząd Powiatu Kartuskiego oraz Burmistrz Kartuz zapraszają na wspaniałą zabawę rodzinną z okazji Dnia Dziecka oraz Dnia Rodzicielstwa Zastępczego.
Dzień Dziecka i Dzień Rodzicielstwa Zastępczego

 
Kościerzyna, Aqua Centrum ul. Józefa Hallera 2
KaszebeRunda to rekreacyjno-sportowy maraton rowerowy skierowany do wszystkich kolarzy i amatorów jazdy na rowerze. W 2017 szykujemy formę ponad normę na 28 maja.
Maraton Rowerowy Kaszebe Runda

 
Gniewino, Hotel Mistral Gniewino, ul. Sportowa 5
Zostań Bohaterem i wystartuj w Triathlon Energy. 28 maja rusza cykl imprez triathlonowych dla ambitnych. Na początek Gniewino.
Triathlon Energy w Gniewinie

 
Chmielno, Gminny Ośrodek Kultury, ul. Gryfa Pomorskiego 20
Finał 46. Konkursu Recytatorski Literatury Kaszubskiej "Rodno Mowa", którego celem jest poznawanie i popularyzacja literatury kaszubskiej, odbędzie się w Chmielnie.
Wojewódzki Finał Konkursu Recytatorskiego "Rodno Mowa"

 
Studzienice
W ostatni weekend maja w okolicach Studzienic wystartuje XII Rajd "Z kompasem". Do wyboru jest aż osiem tras- pięć tras pieszych i trzy rowerowe. Każda aktywna osoba znajdzie zatem tutaj coś odpowiedniego dla siebie.
XII Rajd "Z kompasem"
« maj 2017 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd