sobota, 1 lipca 2017 r.

10:00
Złota Góra
Na scenie tegorocznego Truskawkobrania m.in. SOUND'N'GRACE, klultowy FANCY oraz MICHAŁ SZPAK. Poza scenicznych emocji dostarczać będą stoiska handlowe, artyści lokalni i twórcy ludowi z Kaszub.
Truskawkobranie 2017

10:00
Żukowo, stadion piłkarski, ul. Książąt Pomorskich
Jak co roku na początek wakacji OKiS w Żukowie zaprasza miłośników plażówki na turniej w siatkówce. 1 lipca od godziny 10:00 zostanie rozegrany pierwszy turniej na nowych boiskach przy stadionie piłkarskim w Żukowie.
Turniej Siatkówki Plażowej

10:30
Rumia, scena główna MOSiR / Hala MOSiR
1 lipca do Rumi zjadą się Kaszubi z całego świata. Już po raz XIX będą się jednoczyć podczas Światowego Zjazdu Kaszubów.
XIX Światowy Zjazd Kaszubów

15:30
Kartuzy, Rynek
Burmistrz Kartuz zaprasza do skorzystania z oferty bezpłatnego zwiedzania miasta z przewodnikiem PTTK.
Letni Spacer po Kartuzach

 
Kiełpino, ul. Żwirowa 9
Impreza, która zgodnie z tradycją organizowana jest co roku w Kiełpinie. Każda edycja przygotowywana jest z dwukrotnie większym rozmachem, niż poprzednia.
Dance Fire Festival - Sobótki u Plichty

 
Mirachowo, Leśniczówka
Jedenasta edycja festiwalu Blues w Leśniczówce odbędzie się w dniach 30 czerwca i 01 lipca 2017 roku, jak zwykle w mirachowskim lesie.
Blues w Leśniczówce

 
Brodnica Górna, Centrum Sportów Wodnych i Promocji Regionu na Złotej Górze
"Festival Strawberry" na Złotej Górze to kajakarstwo w różnych odsłonach. W programie m.in. spływ na orientację, czy kajakarstwo górskie.
Festiwal kajakowy na Złotej Górze

 
Chmielno, Dom Kultury, ul. Gryfa Pomorskiego 20
Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chmielnie zaprasza na wystawę malarstwa Grupy Artystycznej Duet Tadeusz Niemiec & Wiesław Grzech pn. "Moc Ekspresji".
Wystawa malarstwa impresjonistów w Chmielnie
« lipiec 2017 »
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd